GorevApp | Hizmet Sözleşmesi

GorevApp.com'a kayıt olmak için önceden bu sözleşmeyi okumayı unutmayınız. Kayıt olan herkes sözleşmedeki şartları kabul etmiş ve onaylamış olur. GorevApp.com sözleşmedeki şartları değiştirme hakkına sahiptir.

 • +18, bahis, iddaa, siyasi, illegal site ve sosyal medya hesaplarına kesinlikle hizmet verilmemektedir.
 • Verilen görevler için yapılan yorum ve beğenilerden kesinlikle Gorevapp.com sorumlu değildir. Sorumluluk tamamen görevi yapan veya görevi veren üyeye aittir.
 • Sosyal medya hesapları ve firmalar için yapılan yorumlar ve hizmetler bireysel üye bazında yapıldığından dolayı, görevlere verilen yorumlarda kanunlara ve nizama aykırı olanların görevleri onaylanmadığı gibi herhangi bir ödeme yapmama hakkı Gorevapp.com yönetimine aittir.
 • Multi hesap ile yapılan yorumların görülmesi, multi hesaplarlarla referans olunuduğu ve haksız kazanç elde edildiği, tespit edildiğinde gorevapp.com yönetimi söz konusu hesapları kapatarak, haksız elde edildiği düşünülen kazançları ödememe hakkına sahiptir.
 • Yaptığınız görevlerin verilen görevlerle uyuşmaması durumunda Gorevapp.com yönetimi görevi reddetme hakkını elinde bulundurur.
 • Ödeme alabilmeniz için üyelik oluştururken cep telefonunuzun, ad ve soyadınızın ve ödeme alacağınız banka hesaplarının mutlaka adınıza olması gerekmektedir. Aksi takdirde Gorevapp.com yönetimi ödemeyi gerekli düzenleme yapılana kadar bekletme hakkına sahiptir.
 • Üyelikler kişilerin şahıslarına kayıtlı veya birinci derecede yakınına kayıtlı cep telefonları ile yapılabilir. Üye olanlara üyelik için gerekli aktivasyon kodunu onaylayarak siteye giriş yapabilir ve SMS almak istemezseniz ayarlardan kaldırabilirsiniz.
 • Başkalarına ait firma hesaplarına, sosyal medya hesaplarına, uygulamara vb. benzeri görevlere Gorevapp.com tarafından hizmet verilmemektedir.
 • Üye olunan hesaplar kesinlikle ikinci kişilere devredilemez, ikinci kişiler tarafından kullanılamaz ve ikinci kişiler tarafından ödeme talebinde bulunamaz.
 • Gorevapp.com'da minimum ödeme talebi 5 Tl. olarak belirlenmiştir. Alt limite ulaştığınızda ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Minimum ödeme talebinin altında ödeme talebinde bulunulamaz.
 • Gorevapp.com yönetimi ile ilgili şikayet veya istek talepleriniz için öncelikle sistemden "Destek Talebi" oluşturunuz. Destek talebi oluşturmadan farklı platformlarda hakkımızda karalama kampanyası yapan kişiler hakkında gerekli hukuki işlem başlatma hakkı Gorevapp.com yönetimindedir.
 • Gorevapp.com yönetimine ait sosyal medya hesaplarında yapılan yorumlardan yorumu yapan üye sorumludur.

Şartlar ve koşullar

GorevApp.com üzerindeki yapılan paylaşımlar görseller ve bilgiler kesinlikle izin alınmadan başka yerlerde kullanılamaz. Gorevapp.com üyelerinden herhangi birisi hakkında şikayet gelmesi durumunda gerekli adli makamlara ilgili bilgiler verilecektir.

Lisans Türleri ve Şablon Kullanımı

Tüm şablonlarımız GNU genel kamu lisansını HTML'den devralır. Tüm .PSD ve CSS dosyaları ayrı olarak paketlenir ve GPL 2.0 altında lisanslanmaz. Bunun yerine, bu dosyalar Evolo Kişisel Kullanım Lisansını devralır. Bu dosyalar tüm Müşterilere kişisel kullanım esasına göre verilir. Bunları herhangi bir şekilde yeniden dağıtmak veya yeniden satmak için değiştiremez veya değiştiremezsiniz . Temalarımızdan birini HTML alanında kullanamazsınız. HTML Vs CSS hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz. Müşterileriniz için siteler geliştirmek için şablonlarımızı kullanabilirsiniz.

Hizmetler müşterilerimizin ürün ve hizmetlerini, pazarlama ve reklamlarını tanıtmalarına yardımcı olur.

Üyelik Bilgilerinin Nasıl Uygulandığı

Hizmetlerden herhangi birini kullanarak veya Hizmetler aracılığıyla herhangi bir Kişisel Bilgi göndererek veya toplayarak, Kişisel Bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasında belirtilen şekilde toplanmasını, aktarılmasını, depolanmasını ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kişisel Bilgilerinizin bu şekilde kullanılmasına izin vermiyorsanız, lütfen bize bildirin ve verilerinizi silip karşılıklı çalışmalarımızı sonlandıralım

Anasayfa'ya Dön

İnternet sitemizi kullanarak Kullanım Şartlarını ve Çerez Politikasını kabul etmiş olursunuz.